ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині 10 кращих бібліотек отримають по 60 тисяч грн

Юлія Осим

|

На Львівщині у межах конкурсу «Топ – 10 бібліотек» визначили кращі читацькі установи. Кожна з бібілеотек-переможців отримає по 60 тисяч грн. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі ЛОДА.

Зазначимо, що цьогоріч конкурс «Топ – 10» в області проводився вперше. Кращих обирали серед народних домів, мистецьких шкіл та бібіліотек. Зокрема, серед серед останніх заявки подали 110 установ.

Відтак, комісія обрала переможців:

1. Радехівська міська публічна бібліотека.
2. Жидачівська міська публічна бібліотека.
3. Бібліотека – філія  смт. Підкамінь.
4. Яворівська міська бібліотека імені Ю.Липи.
5. Бібліотека с. Підгірці (Заболотцівська ТГ).
6. Верхньогаївська сільська бібліотека (Дрогобицька ТГ).
7. Бібліотека-філія  с. Добряни (Стрийська ТГ).
8. Сокальська публічна бібліотека для дітей
9. Бібліотека смт. Щирець.
10. Бібліотека-філія  с. Нижнє Висоцьке (Боринська ТГ).

Реклама партнерів

У ЛОДА додали, що мета такого конкурсу – виокремлення та нагородження найкращих бібліотек в області та надання їм фінансового ресурсу на розвиток. Кошти на реалізацію конкурсу становлять 600 тисяч гривень. Відповідно, кожна з бібліотек-переможців отримає по 60 тисяч гривень.

«Вже не перший рік проводяться конкурси на визначення найкращих народних домів, мистецьких шкіл. Але бібліотеки зараз активно реформують, осучаснюють, тепер у них поєднуються функції і коворкінгу, і читальні, і плацдарму для проведення освітніх заходів. Тож саме на часі було запровадження конкурсу для визначення топ-10 бібліотек Львівщини. Для підтримки таких позитивних змін в обласному бюджеті на поточний рік передбачений окремий фінансовий ресурс, що дозволить найбільш активним та креативним колективам реалізовувати цікаві проєкти та розвиватися», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Раніше у ЛОДА визначили топ-10 серед народних домів та мистецьких шкіл.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.