ОСТАННІ НОВИНИ

Філармонія запрошує на концерт для найменших, запальний рок та Шуберта

Андрій Котенський

|

Львівська національна філармонія імені М. Скорика запрошує на цікаві концертні події, що заплановані на ці вихідні – 15-16 травня. Серед них – концерт для наймолодших, запальний рок та музика Франца Шуберта. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

15 травня. Музика заборонена ІІІ Рейхом (18:00) Музей «Територія Терору»

Лінія заборон та репресій тоталітарних режимів ХХ століття, символізм боротьби мистецтва проти системи червоною ниткою проходить через всі твори концерту.

Реклама партнерів

Звучатиме музика митців, що творили в рамках тоталітаризму та, водночас, поза усіма його межами та кордонами. Історія кожного твору, як і доля композиторів, є непростою і свого часу були заборонені, або загублені. Ця музика промовляє через гострий ритм та введення джазових ідіом у Шульгофа, через глибокий драматизм, напруженість звучання, складність музичної мови, багатство розвитку образів у Хартманна та через авангардові експерименти – Коффлера.

Вона прозвучить у символічному місці, наче прориваючись крізь заборони та роки. Трансляцію події можна переглянути за посиланням: YouTube.

15 травня. SCHUBERT ABEND (20:00) Концертний зал Людкевича.

Життєпис Франца Шуберта – це приклад буття типового романтика початку ХІХ століття: тут і криза особистості і пошук себе в суспільстві після Французької революції, і ідеалізація, і розчарування – все це крізь призму емоцій виливалося в творчості. Хоч композитор і прожив всього 31 рік, але встиг написати майже тисячу творів! Його музика здавалось би проста, та зворушує до глибини серця. Він так любив пісні та голос, що навіть його інструментальні твори «співають».

Молода, талановита львівська піаністка Марта Кузій запрошує на речиталь Schubert-Abend. У її виконанні 6 музичних моментів та Соната Сі-бемоль мажор додадуть весняному вечору інтимності. Детальна інформація про подію та квитки за посиланням: philharmonia.lviv1

16 травня. Family concerts. Петрик і Вовк (11:30) Концертний зал Людкевича.

Наймолодших слухачів запрошують на музичну казку «Петрик і Вовк» за однойменним мотивом твору Сергія Прокоф’єва від Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії.

Що унікального у симфонічній казці “Петрик і вовк”? Завдяки цій симфонічній казці діти легко та із задоволенням знайомляться з інструментами симфонічного оркестру, адже кожен персонаж у казці представлений тембром того чи іншого інструменту (Петрик – група струнних, Дідусь – фагот, Пташка – флейта, Кішка – кларнет, Качка – гобой, Вовк – валторни, Мисливці – литаври й барабан). “Петрик і вовк” – без перебільшення, один із найвідоміших музичних творів для дітей у світі. Також наш “Петрик і вовк” є одним з найбільш часто записуваних класичних творів. За ці роки було здійснено понад 400 записів різної автентичності на понад десяти мовах світу. Текст твору, який належить композитору, чергується із музикою та висвітлює й характери героїв.

Детальна інформація про подію та квитки за посиланням: Philharmonia.lviv2

16 травня. ROCK ORGANUM (20:00) Концертний зал Людкевича.

Орган у композиціях HEAVY METAL, SWING, COOL and FUSION ROCK у супроводі оркестру, ударних та фортепіано. Дивовижний вир музичних емоцій! Драйвове шоу! Muse, Radiohead, Rammstein, Arctic Monkeys, System of a down, Marilyn Manson, The

Cranberries, Queen, Pink Floyd та ще багато інших хітів від улюблених виконавців! Сміливі аранжування легендарних композицій у стилі рок від композитора Влада Солодовникова. Свіже звучання та новий погляд на ваші улюблені рок балади та симфонії. Орган, фортепіано, ударні та струнний квінтет об’єднаються під орудою Сергія Лихоманенка – українського музиканта, дириґента і продюсера. Детальна інформація про подію та квитки за посиланням: philharmonia.lviv3

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.