ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові стартувала реконструкція контактної мережі на Кульпарківській

Андрій Котенський

|

У четвер, 11 березня, стартувала реконструкція тролейбусної лінії на вулиці Кульпарківській (від вул. Городоцької до вулиці Наукової), яку проводять за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку. Усі роботи мають завершитись до вересня 2021 року. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської мерії.

Як стало відомо, роботи не перешкоджатимуть руху транспорту і тролейбусні маршрути курсуватимуть відповідно до графіку.

За словами керівниці групи реалізації проєктів Міжнародних Фінансових Організацій ЛКП «Львівелектротранс» Ірини Іванишин, 30 грудня 2020 року відбулося підписання контракту з переможцем тендеру — об’єднанням компаній ТОВ «Вальво» (Львів, Україна), ТОВ «Магістраль Інжиніринг» (Львів, Україна), ТОВ «Еле-Комп» (Польща), ТОВ «Електротехніка» (Чеська Республіка), на реконструкцію тролейбусної лінії на вул. Кульпарківській (від вул. Городоцької до вул. Наукової) у м. Львові.

Упродовж січня-лютого 2021 року сторони виконували умови контракту, необхідні для початку робіт, а саме підрядник надав банківські гарантії на авансовий платіж та виконання контракту, оформив договори страхування, ЛКП «Львівелектротранс» здійснило авансовий платіж та отримало дозвіл ДАБІ на початок робіт, відповідно після виконання цих умов, технічний нагляд (Egis International) видав повідомлення про початок робіт 11.02.2021 року).

«Ці роботи у повному обсязі фінансуються за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку. І це вже третій компонент, що реалізовується в рамках проєкту «Модернізація громадського тролейбусного транспорту м. Львова», — зауважує Ірина Іванишин.

Головний інженер ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Ковалів розповідає, що на першому етапі робіт буде проведено влаштування фундаменту для нових опор контактної мережі, включно з улаштуванням кабельних вводів для кабелів освітлення. Опісля, переулаштування існуючих кабельних ліній КЛ-600 В, встановлення нових опор контактної мережі, перенесення існуючих інженерних мереж на нові опори.

«Передбачена проєктом також реконструкція контактної мережі. Зокрема, заміна контактного проводу, ізоляції, арматури, елементів підвіски, спеціальних деталей тощо. А наприкінці робіт заміна фідерних ліній, демонтаж існуючих опор та елементів контактної мережі та впорядкування благоустрою території», — додав Володимир Ковалів.

Обставини події встановлюються.  Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.