ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська філармонія запрошує на «прогулянку Богемським лісом»

Омелян Шевчук

|

Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика запрошує на концертну програму «Лученко & Кухар» яка включає симфонічну поему «Мойсей» Людкевича, скрипковий концерт Чайковського та «Літню прогулянку Богемським лісом» Дворжака. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

У програмі події звучатимуть Людкевич, Чайковський та Дворжак. Кожного з них, без сумніву, можна назвати музичним генієм! Кожен з них залишив по собі чудові композиції, які звучать у різних концертних програмах.

Симфонічна поема «Мойсей» написана Станіславом Людкевичем на основі відомої однойменної поеми Івана Франка. Цей твір композитор вважав одним з кращих у творчості «Каменяра», а окремі теми симфонічної поеми беруть ще свій початок з дитинства Людкевича.

Реклама партнерів

Скрипковий концерт Петра Чайковського вважається одним із найскладніших зразків цього жанру, тому для більшості скрипалів мати у репертуарі такий твір є надзвичайно престижним. Солюватиме у філармонійній події Владислава Лученко, у творчій кар’єрі якої численні виступи з оркестрами, участь у міжнародних фестивалях камерної музики, турне в Китаї, Індії, Пуерто-Ріко тощо.

«Літня прогулянка Богемським лісом» – саме такий синонім можна підібрати до Шостої симфонії Антоніна Дворжака. Тут ми знаходимо і поетичні картини чеської природи, і запальний фуріант – популярний народний танець. Саме після прем’єри цієї симфонії у 1881 році Дворжак став всесвітньо відомим композитором.

Концертна програма прозвучить у виконанні Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії.

За дириґентським пультом – знаний дириґент Теодор Кухар.

Концерт відбудеться 12 березня о 19.00. Квитки та детальна інформація про подію за посиланням: philharmonia.lviv

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...