ОСТАННІ НОВИНИ

Коли в Україні стартує призовна кампанія

Андрій Котенський

|

Цьогорічна призивна кампанія на військову строкову службу відповідно до Указу президента проходитиме у квітні – червні та у жовтні – грудні цього року. Про це Львівському порталу повідомив пресофіцер Львівського облвіськкомісаріату Володимир Фітьо.

Відповідно до закону України Про військовий обов’язок і військову службу, до війська підуть служити юнаки від 18 до 27 років.

«Якщо призовник не отримав повістки – це не є підставою неявки у територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП). Відповідно до закону України Про військовий обов’язок і військову службу, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України», – повідомив Володимир Фітьо.

Також згідно цього Указу  відбудеться звільнення військовослужбовців строкової служби, які відслужили встановлені терміни.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *