ОСТАННІ НОВИНИ

У мерії показали, як виглядатиме церемоніальна будівля на Янівському цвинтарі

Вероніка Рой

|

У п’ятницю, 4 грудня, було обрано переможців Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу проєктну пропозицію церемоніальної будівлі на території Янівського цвинтаря. Планується, що будівля стане місцем прощання із померлими для різних релігій та конфесій. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

 

Переможцем конкурсу обрано проєкт авторського колективу Віктора Голубєва, Дмитра Райфшнайдера та Андрія Шебалдова, м. Хмельницький. Серед представлених проєктів, архітектори запропонували лаконічне та виразне рішення для проектованого об’єкту і найкраще виконали завдання конкурсу.

Реклама партнерів

Як зазначає головний архітектор Львова Антон Коломєйцев, переможці професійно підійшли до проєктного завдання та запропонували найкраще вирішення, що є синтезом образної та функціональної складових об’єкту.

Проєктований об’єкт обслуговуватиме процеси поховань, як на Янівському так і на інших кладовищах Львова. Будівля забезпечуватиме функцію прощання із покійним, що може проводитися у світському форматі та у вигляді релігійного обряду.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Зображення: ЛМР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.