ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відкриють центр допомоги узалежненим підліткам

Соломія Головіна

|

У Львові з’явиться перший в Україні центр допомоги узалежненим дітям та підліткам, який допомагатиме побороти алкогольну та наркотичну залежність, ігроманію. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

 

«Центр підліткової адикції» для комплексної допомоги та профілактики узалежнень серед дітей та підлітків планують відкрити у Львові. Це перший в Україні заклад, який охоплюватиме всі рівні надання допомоги – від діагностики глибини проблеми і до формування нових життєвих навичок. Адже за останні роки в Україні зростають прояви залежностей серед підлітків: вживання психостимуляторів, наркотичних речовин, алкогольних напоїв, ігроманія.

Ініціаторами створення центру є Інститут психотерапії залежності спільно з БФ «Легіон Світла». Центр, який охоплюватиме відділення постійного та денного перебування, має на меті створити для підлітка стабільні, безпечні умови, в яких зможе нормалізувати його психоемоційний стан, дати інструменти впливу на найбільш важкі прояви залежної поведінки.

Реклама партнерів

На початковому етапі діяльності «Центр підліткової адикції» розрахований на одночасне перебування 20 дітей та підлітків і реабілітаційної команди з 8 фахівців.

За словами керівника Інституту психотерапії залежностей Світлани Михайлів, «Центр підліткової адикції» як пілотний проєкт зможе стати національним, а також об’єднувати передові наукові розробки, зокрема іноземних колег у сфері протидії залежності, матиме достатньо обґрунтованих даних для формування життєздатної державної політики у сфері розвитку дитини.

«Центр підліткової адикції» відкриють 6 листопада за адресою: вул. Кульпарківська, 95.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...