ОСТАННІ НОВИНИ

Науковці вважають, що ситуація з COVID-19 в жовтні-листопаді може стати надважкою

Вероніка Рой

|

Ситуація з поширенням коронавірусу протягом жовтня-листопада загрожує стати надважкою, в першу чергу для медичної системи країни. Уповільнення кількості хворих можливе шляхом повернення до більш жорсткого карантину. Про це повідомляє УНН із посиланням на аналіз подальшого поширення COVID-19, виконаний Світовим центром даних з геоінформатики та сталого розвитку.

 

«Тенденція поширення хвороби в більшості країн світу і в Україні продовжує погіршуватися. Характер зростання кількості хворих людей змінився з лінійного у травні-серпні 2020 року на чітко виражений експоненційний у вересні-жовтні цього року. Протягом жовтня-листопада ситуація загрожує стати надважкою, в першу чергу для медичної системи країни», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що переважна більшість населення країни повернулася до звичайного способу життя, нехтуючи елементарними засобами захисту від захворювання.

Реклама партнерів

«В серпні 2020 року системі охорони здоров’я України і суспільству в цілому не вдалося зупинити наростання пандемії, що викликало неочікувано високий рівень щоденно інфікованих людей», – йдеться у повідомленні.

Так, на думку лікарів-інфекціоністів, такий характер поширення коронавірусу може бути уповільнений лише в результаті повернення до більш жорстких обмежувальних заходів, особливо на початку навчального року. Остаточна перемога над хворобою можлива лише в результаті поступової появи колективного імунітету людей, при якому антитіла мають виробитися приблизно у 60%-70% населення.

«Природний плин цього процесу може відбуватися протягом року. Його суттєве пришвидшення можливе лише в результаті масової вакцинації населення», – йдеться в результатах аналізу.

Нагадаємо, в Україні станом на 12 жовтня зафіксовано 265 454 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. Зокрема, за останню добу – 4 420 нових випадків.

Зазначимо, ситуація з коронавірусом в Україні погіршується. Своєю чергою міністр охорони здоров’я Максим Степанов також заявив про погіршення в Україні ситуації з коронавірусом. Він закликав дотримуватися протиепідемічних заходів безпеки, адже недотримання їх призведе до того, що ситуація з поширенням коронавірусу може швидко вийти з-під контролю.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...