ОСТАННІ НОВИНИ

У МОЗ розповіли про механізм роботи електронного рецепту

Вероніка Рой

|

Міністерство охорони здоров’я обіцяє при запровадженні електронного рецепту, що враховує всі можливі аспекти, в тому числі відсутність, наприклад, у літніх людей мобільних телефонів чи труднощі у користуванні ними. Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі одного з українських телеканалів.

 

«При запровадженні електронного рецепту буде враховано все, в тому числі і те, що, наприклад, у літньої людини немає мобільного телефону. У такому випадку сімейний лікар роздруковує медичний висновок з фото електронного рецепту, який є в системі», – цитує Степанова пресслужба МОЗ.

Він також зазначив, що зараз МОЗ розробляє та планує запустити наступного року електронний рецепт на інсулін, імуносупресивні лікарські засоби та на наркотичні засоби.

Реклама партнерів

«Ми будуємо систему таким чином, щоб можна було прослідкувати всі дії лікаря та анамнез пацієнта, що дуже важливо», – додав Міністр.

Сьогодні, за його словами, ліки часто виписуються не на рецептурному бланку, а також нерідко громадяни самостійно купують їх і займаються самолікуванням, що дуже небезпечно для здоров’я.

Нагадаємо, при Міністерстві охорони здоров’я України створено робочу групу з впровадження електронного рецепта на лікарські засоби. Відтак із 2021 року планують відпуск за електронним рецептом наркотичних препаратів та інсулінів, з 2022 – антибіотики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...