ОСТАННІ НОВИНИ

«Вікі любить пам’ятки»: мешканців Львівщини запрошують взяти участь у фотоконкурсі

Вероніка Рой

|

Мешканців Львівщини запрошують долучитися до міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки». Метою проєкту є зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії.  Про це Львівському порталу повідомили організатори події.

 

В Україні конкурс пройде вже дев’ятий рік поспіль. Для того, аби взяти участь у заході, можна подавати фотографії та відео офіційних пам’яток історико-культурної спадщини: храмів, садиб, замків та інших історичних будівель з усіх областей України, в тому числі Криму. Загалом у списку понад 89 тисяч об’єктів.

Для фотографій пам’яток Львова, Бродів і Городка також передбачена спеціальна  номінація від проєкту «Via Regia Ukraine» в межах конкурсу.

Реклама партнерів

Участь у конкурсі можуть взяти всі охочі. Для цього з 1 по 30 вересня слід подати світлини власного авторства зі списку конкурсу. Фотографії можуть бути зроблені в будь-який період часу: головне, щоб це були власні роботи. Також можна вантажити відеоматеріали з пам’ятками.

Переможці конкурсу отримають цінні призи. Призовий фонд буде розподілено між авторами найкращих фотографій конкурсу загалом, авторами найкращих фото кожного регіону, учасниками, які сфотографували найбільшу кількість пам’яток в Україні та кожному регіоні, та переможцями спецномінацій. Окремою номінацією відзначатимуться автори, що вперше беруть участь у конкурсі.

Десять найкращих світлин культурної спадщини України змагатимуться на міжнародному етапі конкурсу.

Як взяти участь, перелік об’єктів та правила, шукайте на сторінці конкурсу у Вікіпедії: wlm.photo.

Стежте за останніми новинами фотозмагання за лінком: wlm.org.ua/blog/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...