ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині ОТГ матимуть своїх поліцейських офіцерів

Соломія Головіна

|

У рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» голови 23 ОТГ підписали меморандуми про співпрацю з  Нацполіцією Львівщини. Відтак кожна громада матиме свого поліцейського офіцера. Про це Львівському порталу повідомили у відділі комунікації поліції області.

 

Головною метою проєкту «Поліцейський офіцер громади» є забезпечити кожну територіальну громаду поліцейським офіцером, який не лише працюватиме на території громади, але й, житиме там. Проєкт впроваджується для реалізації принципу взаємодії населення на засадах партнерства, а оцінювати роботу правоохоронців будуть самі мешканці.

Реклама партнерів

Меморандуми про співпрацю з поліцією Львівщини підписали голови Розвадівської, Судововишнянської, Шегинівської, Давидівської, Солонківської, Підберізцівської, Мурованської, Новокалинівської, Рудківської, Бісковицької, Кам’янка-Бузької, Жовтанецької, Заболотцівської, Великомостівської, Великолюбінської, Грабовецької, Ходорівської, Гніздичівської, Новострілищанської, Лопатинської, Меденицької, Бібрської, Славської об’єднаних територіальних громад.

«Ми зробили наступний крок у реалізації свідомого державницького проекту з вирішення надзвичайно важливого питання – організувати для мешканців новостворених громад безпечний простір, підтримувати там правопорядок, забезпечувати законність та постійну тісну співпрацю між поліцією та людьми. І проєкт «Поліцейський офіцер громади», де поліція та керівництво ОТГ є партнерами, а офіцер звітуватиме про роботу безпосередньо мешканцям, яких бачитиме щодня – це реальний результат реформи поліції в дії», – зазначив заступник начальника ГУ НП у Львівській області Дмитро Міхалець.

Поліцейський офіцер громади буде здійснювати повноваження дільничного офіцера поліції, інспекторів ювенальної превенції та патрульної поліції і головним його завданням є надавати мешканцям якісні поліцейські послуги, щоденно забезпечувати правопорядок на території обслуговування, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...