ОСТАННІ НОВИНИ

Росія потрапила до списку ТОП-10 найнебезпечніших країн світу

Вероніка Рой

|

Росія увійшла до списку десяти найнебезпечніших країн світу, згідно зі щорічними оцінками Інституту економіки та миру. Про це пише Укрінформ.

 

Оприлюднений на офіційному сайті установи рейтинг складається за 23 показниками, серед яких –  рівень політичного терору, кількість смертей від внутрішнього конфлікту та рівень вбивств.

«Росія –  десята найнебезпечніша країна світу. Висока мілітаризація Росії сприяє її позиції в цьому списку, також враховано один із найвищих показників експорту зброї на душу населення. Росія, на відміну від інших країн у цьому списку, має рекомендації щодо подорожей рівня 2 від Держдепартаменту США із застереженням проявляти підвищену обережність під час відвідування», – йдеться у публікації.

Реклама партнерів

Крім того, фахівці інституту вважають, що Росія сприйнятлива до транснаціональних та місцевих терористичних угруповань та осіб, схильних до екстремістських ідеологій.

«Російські чиновники також довільно затримують громадян США, які можуть стати жертвами цькування чи вимагання», – йдеться у роз’ясненнях інституту.

Серед 163 країн світу більш небезпечними, ніж РФ, Інститут економіки та миру називає Афганістан, Сирію, Південний Судан, Ємен, Ірак, Сомалі, Центральноафриканську республіку, Лівію та Демократичну Республіку Конго.

Україна у цьому списку займає 14-е місце. Відзначається, що країна потерпає від скорочення населення через високий рівень еміграції та смертності, низький рівень народжуваності, конфлікт на сході з Росією, бідність та корупцію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...