ОСТАННІ НОВИНИ

Цьогоріч правоохоронці Львівщини розшукали понад 140 зниклих дітей

Соломія Головіна

|

Поліцейські Львівщини з початку року повернули додому 144 дитини, які перебували в розшуку. Про це Львівському порталу повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.

 

Зазначається, що протягом 2020 року в територіальні підрозділи  ГУ Національної поліції у Львівській області надійшло 144 звернення про зникнення дітей, 72 з них – малолітні.

Відтак 139 дітей було знайдено протягом доби після повідомлення про зникнення. Загалом правоохоронці розшукали усіх неповнолітніх та передали їх батькам чи опікунам.

Реклама партнерів

Правоохоронці Львівщини наголошують,  що розшук зниклих  дітей – справа не лише їх батьків або  рідних. Якщо вам відомо про зникнення дитини, в першу чергу треба повідомити на лінію 102. Крім того, слід зв’язатися з друзями дитини чи людьми, з якими вона може контактувати (вчителі, однокласники, знайомі).

Однак, кращий спосіб уникнути біди – це тісний контакт з дитиною.  Не залишайте малолітніх надовго без нагляду,  розмовляйте з дітьми, вникайте в їх проблеми, допомагайте розібратися у перших життєвих труднощах. Адже, головна причина таких випадків – відсутність порозуміння між батьками та їх нащадками.

Нагадаємо, 25 травня в усьому світі з ініціативи Міжнародного центру пошуку зниклих та експлуатованих дітей відзначають Міжнародний день зниклих безвісти дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...