ОСТАННІ НОВИНИ

Зі середини червня Польща може відкрити кордони

Наталя Дуляба

|

Польща розглядає можливість у середині червня зняти обмеження на перетин кордону, впроваджені у зв’язку з пандемією коронавірусу. Про це заявила заступниця прем’єра Ядвіга Емілевич в інтерв’ю Polsat News, пише УП.

 

«Ми допускаємо, що якщо кількість заражень зростатиме не швидше, ніж зараз, ми зможемо відкрити кордони після 15 червня. Я кажу про це з великою обережністю», – відзначила Ядвіга Емілевич.

Вона додала, що не виключає створення «туристичних зон» із сусідами Польщі. Зокрема, такий варіант розглядається для Німеччини.

Реклама партнерів

«Якщо у країнах, які межують з нами, буде контрольована епідемічна ситуація, аналогічні нашим стандарти безпеки та гігієни, і вони висловлять готовність відкрити кордон з нами, ми будемо діяти за принципом партнерства», – сказала заступниця прем’єра Польщі.

Нагадаємо, нещодавно Польща ще на місяць продовжила контроль на кордонах з сусідами-членами ЄС – Німеччиною, Литвою, Чехією та Словаччиною – до 12 червня. Перетин кордону зараз можливий лише у визначених пунктах.

Водночас 11 травня Литва і Польща відкрили кордони для працівників, підприємців та студентів. Цим категоріям громадян не потрібно відбувати 14-денну ізоляцію.

Як писав Львівський портал, близько 30% українських заробітчан втратили роботу в Польщі через коронавірус.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...