ОСТАННІ НОВИНИ

З Дніпра до Львова евакуювали поранених військових

Вероніка Рой

|

У четвер, 30 квітня, з Дніпра у військовий госпіталь Львова на подальше лікування евакуювали поранених військовослужбовців. Про це повідомили на сторінці у Facebook Військово-медичного клінічного центру Східного регіону, передає Львівський портал.

 

«Сьогодні, в черговий раз, з Військово-медичного клінічного центру Східного регіону було здійснено аеромедичну евакуацію пацієнтів для подальшого лікування до Військово-медичного клінічного центру Західного регіону – м.Львів. До евакуації залучили військовослужбовців, які лікувалися в Харківський Військово-медичний клінічний центр Північного регіону, що були доставлені завчасно», – йдеться у повідомленні.

Реклама партнерів

Повідомляється, що стан здоров’я військових – стабільний.

Як у Facebook інформує командування Медичних сил Збройних Сил України, поранені військові вже прибули до військового госпіталю Львова.

«Реанімаційно-операційним літаком Повітряних Сил ЗС України Ан-26 «Віта» троє поранених та п’ять хворих військовослужбовців прибули до військового аеродрому міста Львів, а згодом спеціалізованим транспортом їх доправили до Військово-медичного клінічного центру Західного регіону. Наразі українські воїни розміщенні у відділеннях центру та проходять діагностичне обстеження з метою подальшого призначення відповідного лікування. На даний час хворі забезпечені усім необхідним для лікування та реабілітації», – мовиться у повідомленні.

Фото: Військово-медичного клінічного центру Східного регіону

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...