ОСТАННІ НОВИНИ

Через аварію на водогоні у Залізничному районі перебої із водопостачанням

Андрій Котенський

|

У Залізничному районі водопостачання відбувається із пониженим тиском, через аварійну ситуацію на водогоні у селі Бартатів. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

За даними відомства, внаслідок аварійних робіт на магістральному водогоні селі Бартатів, до 24.00 год призупинено подачу води в м. Городок, с. Холодновідка, с. Лапаївка, с. Зимна Вода, с. Бартатів, с. Конопниця.

Натомість водопостачання в Залізничному районі здійснюється з пониженим тиском.
Зокрема погіршена водопостачання здійснюється до будинків на: вул. Повітряна, Сяйво, Олесницького, Тісна, Мирна, Скромна, Чижевського, Моторна, Пропелерна, Доробок, Вигода, Пілотів, Низинна, Ловецька, Сірка, Підлісна, Потебні, Суботівська, Нечая, Косинського, Широка, Невелика, Дідушка, Олешківська, Планерна, Ангарна, Орельська, Сластіона, Гніздовського, Рудненська, Самарська, Кондратюка, Гайова, Чагарникова, Курмановича, Гречана, Грузинська, Кавказька, Лукича, Житня, Вівсяна, Церетелі, Пшенична, Самбірська, Рівненська, Ірчана, Ліщинова, Вільхова, Городоцька (парна сторона від № 166, непарна сторона від № 241 і до кінця вулиці), Виговського (парна сторона від № 70, непарна сторона від № 31 і до кінця вулиці), Кричевського, Дрогобицька, Дубнівська, Підгаєцька, Дальня, Полтави, Корсунська, Лютнева, Бакинська, А. Заде, Флінти, Величка, Журавлина, Малицької, Дозвільна, Ряшівська, Сигнівка, Головатого, Годованця, Сигнальна, Гірника, Вагонна, Паровозна, Яворницького, Баштанна, Караджича, Мисливська, Любінська (парна сторона від № 48, непарна сторона від № 71 і до кінця вулиці), Терлецького, Патона, Євського, Гіацинтова, Тюльпанова, Трещаківського, Камінна, Каховська, Гарматія, Д. Апостола, Тернова, Болбочана, Сполучна, Ганцова, П’ясецького, Збиральна, Конюшинна, Білогорща, Північна, Авіаційна, Зимновідська, Станційна.

Стабільне водопостачання обіцяють відновити вранці, 11 квітня.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.