ОСТАННІ НОВИНИ

Кількість розбоїв під час карантину скоротилась на третину

Андрій Котенський

|

У період карантину кількість розбоїв зменшилася в середньому по країні на 35%. Про це заявив заступник голови Нацполіції, начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе, коментуючи повідомлення про те, що почастішали розбої та грабежі. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Нацполіції Львівщини.

 

«Ми проаналізували статистику за трьома позиціями: крадіжки, грабежі та розбої. В жодному з регіонів немає зростання за цими видами злочину, навпаки кількість знижується. Наприклад, в період з 11 березня по 4 квітня минулого року в цілому по країні було скоєно 25988 крадіжок. За аналогічний період цього року їх – 16926. На 34,9% менше. Грабунків було скоєно в минулому році 815, в цьому – 543. Тобто, їх кількість зменшилася на 33,4%. За розбоїв ситуація виглядає так: минулоріч – 149, цьогоріч – 97. Як бачимо теж є зниження на 34,9%», – розповів Максим Цуцкірідзе.

Найменшу кількість розбоїв зафіксовано в Луганській, Тернопільській та Львівській областях. Найбільше в Києві, Харківській та Дніпропетровській областях. При цьому в Дніпропетровській області кількість нападів порівняно з аналогічним періодом минулого року зменшилася майже в половину.

Щодо крадіжок найбільш благополучними видаються Чернівецька, Івано-Франківська, Львівська області. У Києві кількість крадіжок зменшилася вдвічі.

Що стосується грабежів, то таких злочинів порівняно з минулим роком найменше зареєстровано у Луганській, Житомирській, Івано-Франківській областях.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...