ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині підтверджено два випадки коронавірусу. Під підозрою ще 94 особи

Андрій Котенський

|

На Львівщині із підозрою на коронавірусну інфекцію з’явилося ще 7 пацієнтів. Станом на зараз в області з підозрою на коронавірус перебуває 94 особи. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі ЛОДА.

 

За словами лікара-епідеміолога Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Наталії Тімко, до лікарні шпиталізовано пацієнтів зі Львова та Самбірського, Стрийського, Сколівського району.

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 61 особа. На самоізоляції знаходяться 32 осіб. За увесь час виписано – 11 пацієнтів.

Стан усіх хворих – середньої важкості або близький до задовільного. У однієї пацієнтки – наближений до важкого.

За результатами тестів у 6 осіб – грип. Ще 4 результати тестів – від’ємні. За увесь час в сумі у 10 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус. У одного пацієнта – позитивний результат тесту на коронавірус. Очікуються результати контрольного тестування. Одна особа знаходиться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії.

Водночас за останніми даними МОЗ на Львівщині уже підтверджено два факти захворювання на коронавірус.

Нагадуємо, що у Львові працює безкоштовна Гаряча лінія «Стоп-Коронавірус»0 800 208 868. За словами ініціатора створення Гарячої лінії Ігора Васюника, консультації львів’янам надають медики щодо захисту, симптоматики та алгоритму дій щодо ефективної протидії поширенню коронавірусу.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...