ОСТАННІ НОВИНИ

Укрпошта вводить «Щасливі години»: коли приходити, щоб заплатити вдвічі менше

Ольга Денисяка

|

У 46 відділеннях Укрпошти Львова діють «Щасливі години для платежів» – комісія при оплаті платежів у першій половині дня буде вдвічі меншою, ніж у другій половині дня. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Укрпошти.

 

Проєкт дасть змогу забезпечити більш якісне обслуговування клієнтів, за рахунок управління клієнтськими потоками у поштових відділеннях відповідно до потреб споживачів та рівномірного розподілу навантаження на операційні вікна протягом всього робочого дня.

«Щасливі години для платежів» дають можливість кожному клієнту Укрпошти заощадити при оплаті комунальних та інших платежів, за умови відвідування поштових відділень до 13:00 год. Саме у першій половині дня тарифи на оплату платежів у відділеннях Укрпошти стануть значно меншими, ніж аналогічна вартість отримання послуг у банківських відділеннях.

Реклама партнерів

Після 13:00, комісія за сплату платежів буде збільшена удвічі від суми, що діятиме у першій половині дня.

Відповідно, у другій половині дня поштові відділення Укрпошти очікують на відправників та отримувачів посилок, які тепер зможуть користуватися послугами у більш комфортних умовах та без черг.

«Щасливі години для платежів» поширюються на рахунки за комунальні послуги, оплату за телефонний зв’язок/телебачення/інтернет чи будь-які інші регулярні платежі. Враховуючи, що, сплачується декілька квитанцій за місяць, загальна економія – суттєва.

Користуватися такою можливістю можна щодня, починаючи з початку роботи поштових відділень Львова та до 13:00 год. Це особливо актуально в опалювальний період, коли бюджетне навантаження по платіжках часто стає критичним для більшості населення.

(Натисніть на зображення, щоб його збільшити)

(Натисніть на зображення, щоб його збільшити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...