ОСТАННІ НОВИНИ

300 випускників Академії сухопутних військ поповнять лави ЗСУ

Вероніка Рой

|

Сьогодні, 25 січня, у містечку «Гвардійське» Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся черговий випуск військовослужбовців, які пройшли Курси перепідготовки та підвищення кваліфікації осіб офіцерського складу прийнятих на військову службу за призовом у 2019 році. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Академії сухопутних військ.

 

Як розповів начальник Центру підвищення кваліфікації Національної академії полковник Валерій Супріган, протягом трьох місяців 300 молодших офіцерів пройшли відповідну допідготовку. Незалежно від фаху, з усіма військовослужбовцями проводилися заняття з вогневої, тактичної, медичної, інженерної підготовки, а також з організації зв’язку, радіаційного, хімічного та біологічного захисту, морально-психологічного забезпечення тощо.

Реклама партнерів

У більшості тут навчалися ті, хто на військових кафедрах опановував спеціальність за напрямком командирів механізованих підрозділів, офіцерів-артилеристів, військових інженерів та фахівців морально-психологічного забезпечення. Заняття проводили інструктори 184-го Навчального центру, Міжнародного центру миротворчості та безпеки і Національної академії сухопутних військ, які мають бойовий досвід.

Молоді офіцери поповнять у більшості не бойові військові частини, зокрема, це переважно батальйони охорони, бази зберігання, штаби. А, навіть, якщо попадуть у бойові частини, то вони не будуть залучатися до виконання завдань в Операції об’єднаних сил.

Левова частка випускників курсів поповнить частини Сухопутних військ, більше 40 чоловік – Військово-морські Сили, 35 чоловік – частини Повітряних Сил, більше 10 – Десантно-штурмові війська та інші. До речі, трохи більше 10% випускників – це офіцери-жінки, які у переважній більшості бажають залишитися у війську за контрактом.

«Це вже п’ятий випуск Центру підвищення кваліфікації Національної академії сухопутних військ. Починаючи з 2017 року Центр підготував майже півтори тисячі офіцерів, які зайняли первинні офіцерські посади у військах. Як показує досвід, близько 40% з кожного випуску заключає контракт і залишається у війську», – зауважив полковник Валерій Супріган.

Фото: академія сухопутних військ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...