ОСТАННІ НОВИНИ

На Сихові відбудеться благодійний концерт «По Різдву»

Ольга Денисяка

|

Цього тижня у Центрі Довженка відбудеться різдвяний дивоконцерт «По Різдву» – це благодійний захід, котрий об’єднає Україну. Сьогодні, 21 грудня, у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, відбувся мініконцерт Соломії Чубай, гурту «Джалапіта» та «Rockoko», які готуються до показу нової програми вже 26 грудня. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

 

«Вперше в Центрі Довженка буде відбувати концерт такого формату. Ним ми завершуємо цикл різдвяних святкувань у Львові. Ми раді, що все більше якісних мистецьких подій відбувається у нашому закладі, адже над цим ми багато працюємо», – розповіла директорка Центру Довженка Марта Іванишин.

Для прев’ю концерту символічно було обрано Гарнізонний храм, адже багато великих місій починається саме з нього.

«З року в рік Гарнізонний храм в своїх стінах проводить десятки мистецьких заходів, благодійних заходів. Ми охоче згодилися, щоб вістка про цей дивоконцерт у Центрі Довженка йшла саме із нашого храму. Знаємо, що вилучені з концерту кошти будуть скеровані на реабілітаційний центр «Джерело», а для нас це особливе місце», – зазначив священик храму св апостолів Петра і Павла о. Тарас Михальчук.

Спеціальною гостею концерту запрошено диригентку з Криму Маргариту Гринивецьку, котра є диригентом Одеського національного академічного театру опери та балету.

Нова програма, прем’єра «Різдвяної сюїти» (автор Михайло Романишин «Rockoko»), колядки, щедрівки, проект «Колискові для Олекси» – присвячений діткам з аутизмом (дякуючи якому, Соломія Чубай отримала нагороду «Благодійник України – 2019 та стала Волонтером ООН») і неймовірно чуттєвий проект «Чубай.Україна.Любов.POETY» зазвучать у Центрі Довженка у супроводі симфонічного оркестру.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...