ОСТАННІ НОВИНИ

У Львівській філармонії відбудеться фестиваль «Mozart BirthDay»

Андрій Котенський

|

Львівська національна філармонія анонсувала фестивальний вікенд 23-26 січня «Mozart BirthDay», що приурочений одному із найвідоміших композиторів світу – Вольфгангу Амадею Моцарту. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

 

Фестиваль дає чудову нагоду ще ближче пізнати багатогранну творчість майстра, адже його композиції ми мало не щодня чуємо у мультфільмах, кінофільмах, а також на рингтонах смартфонів.

Реклама партнерів

Анонсовано п’ять подій фестивалю, які представлять різні грані музики віденського класика.

Розпочне фестиваль подія «Три Моцарти» (23 січня), у якій можна буде почути музичні композиції дідуся Леопольда (батька славетного Моцарта), Вольфґанґа Амадея та Франца Ксавера, якого ще називають «львівським Моцартом», адже син всесвітньовідомого генія близько 30-ти років жив саме у Львові.

Віртуозні й не менш відомі симфонічні твори, серед яких увертюри до опер «Весілля Фіґаро», «Дон Жуан», симфонії та концерти для сольних інструментів з оркестром, прозвучать у подіях «Sinfonia Concertante» (24 січня) та «BrilliantMozart» (26 січня). Вони відбудуться за участі міжнародного складу солістів та двох колективів філармонії – камерного оркестру «Віртуози Львова» та Академічного симфонічного оркестру відповідно.

Кращі оперні уривки очікують на гостей 25 січня у концертній програмі «OperaMozartGala».

Також у межах фестивалю «Mozart BirthDay» розпочнеться ще один масштабний проект, ініційований Львівською філармонією та Центром музичного розвитку «Tempo» – цикл сімейних концертів «Family concerts». Першим з них стане Музичний експрес «MozartKids».

Надшвидкісний експрес «запустять» спеціально для дітлахів 2-9 років. Він промчить найцікавішими музичними зупинками творчості геніального Моцарта.

Тож ми впевнені, що кожен зможе знайти цікаву подію для себе, адже музика Моцарта завжди надихає до звершень!

Детальна інформація про події та квитки за посиланнями:

23 січня – philharmonia Mozart-birthday

24 січня – philharmonia. Sinfonia-concertante

25 січня – philharmonia. Operamozartgala

26 січня – philharmonia. Brilliantmozart

26 січня – philharmonia. Mozart-kids-express

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.