ОСТАННІ НОВИНИ

У львівському ліцеї імені Івана Пулюя відкриють скеледром

Ольга Денисяка

|

У суботу, 25 січня, у ліцеї імені Івана Пулюя відбудеться відкриття простору для скелелазіння. Відтепер, аби повправлятися у цьому виді спорту, мешканцям мікрорайону не обов’язково буде їхати в гори. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

 

На Науковій уже є сучасне мініфутбольне поле, тут активно розвивають інфраструктуру та безпеку, також для містян нещодавно відкрили медіатеку та шаховий клуб. Однак для активних мешканців вигадали ще більше активностей. Тому в ліцеї імені Івана Пулюя облаштували простір для скелелазіння.

«Скелелазіння – вид спорту, що вимагає від спортсмена не лише гарної фізичної форми, але й максимального використання логіки, кмітливості та нестандартних рішень. Цей молодий вид спорту гарно підходить для дітей, адже гармонійно розвиває як фізичну силу, так і рухову активність. Наша мета – розвиток дитячого спорту, формування дитячої та юнацької команд зі скелелазіння, формування здорової та активної нації», – розповідає керівник скледрому Rock Station Павло Божко.

Реклама партнерів

За його словами, у європейських містах наявність сучасних скеледромів – поширене явище, і Львів активно наздоганяє цю тенденцію. З кожним роком привабливість скелелазіння зростає, адже тепер його сприймають не лише як змагальний вид спорту, але і як формат активного відпочинку й альтернативу популярним видам фітнесу.

«Скелелазіння – олімпійський вид спорту, що вже цього року пройде на Олімпіаді 2020 у Токіо. У програму змагань включено 3 види скелелазіння: швидкість, складність та боулдерінг (різновид скелелазіння на невисоких скельних утвореннях або штучних стендах без мотузки та страхувальної системи). Найпотужніші школи скелелазіння знаходяться в Харкові Дніпрі та Одесі. Сподіваємося, незабаром Львів очолить цей список»,  – каже Павло Божко.

25 січня, у день відкриття скеледрому, відбудеться болдерінговий фестиваль Rockstation Opening 2020. У рамках заходу, будуть змагання як для професіоналів, так і для аматорів, а також цікаві маршрути та призи для переможців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...