ОСТАННІ НОВИНИ

На Грибовицьке сміттєзвалище привезли модулі станції очистки фільтратів

Андрій Котенський

|

На Грибовицькому полігоні ТПВ виконали усі заплановані підготовчі роботи, які дозволять приступити до початку комплексної рекультивації сміттєзвалища. Відтак прибули два модулі станції очистки фільтратів, які закупили за кошти ЄБРР, що дозволить дати старт процесу рекультивації. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

 

«На полігон ТПВ у Грибовичах прибуло два модулі станції очистки фільтратів. Це перша закупка, яку ми здійснили по програмі проєкту рекультивації за кошти ЄБРР. Компанія Ecosoft спільно з компанією Rochem Water Treatment GmbH приступають до монтажу та підключення обладання», — зазначив директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

Реклама партнерів

Роботи у Грибовичах триватимуть у два етапи: технічна та біологічна рекультивація. Так, технічна частина має бути завершена впродовж двох років. За цей час підрядник має виконати роботи з вирівнювання й терасування всієї поверхні полігону, накрити його технологічним захисним екраном та збудувати захисну дамбу для стабілізації схилів.

Як відомо, за два роки у Львові збудують перший в Україні сучасний сміттєпереробний комплекс із європейською технологією механіко-біологічної переробки відходів. А вже цього року запрацює станція компостування органічних відходів. Для цих цілей місто отримало 25 мільйонів євро кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку, 10 мільйонів євро гранту — безповоротної фінансової допомоги від екологічних фондів. Внесок міста — 6,75 мільйона євро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...