ОСТАННІ НОВИНИ

Інноваційні магазини стрімко підкорюють західні області України

Анастасія ПИЖ

|

Нещодавно у Чернівцях відкрили перший у регіоні комфортний сучасний супермаркет «АТБ». Відтепер мешканці вже 24 областей країни мають можливість купувати гарантовано свіжі продукти і при цьому значно економити. Переваги найпотужнішої за багатьма показниками (товарообігом, сплатою податків, чисельністю працівників, кількістю магазинів тощо) торговельної мережі країни вже оцінили майже чотири мільйони постійних покупців у 265 населених пунктах країни, зокрема й у нашому місті Лева.

Новий супермаркет став двадцять першим серед тих, що прийняли клієнтів з початку цього року на  заході нашої країни.

«Пріоритетом розвитку групи компаній «АТБ» у поточному році залишається нарощування присутності компанії в західних  і південних  областях України, а також продовження роботи з оновлення торговельних об’єктів», –  розповів Борис Марков, генеральний директор корпорації «АТБ».

Багато з того, що сьогодні є нормою для будь-якого супермаркету країни, вперше  запровадили саме в дискаунтерах «АТБ».  Станом на сьогодні їх налічується вже 1044. Асортимент  цих магазинів – більш як 3,5 тисячі позицій, з яких понад 900 представлені  товарами власних торгових марок «АТБ» і власним імпортом.

Відкриття першого в області магазину «АТБ» у Чернівцях стало подією. Люди поспішали відвідати інноваційний дискаунтер й оцінити європейський рівень комфорту та сервісу. Всі клієнти цього дня отримали на згадку про відкриття магазину приємні сюрпризи,  а перші сто покупців – ще й відому кулінарну книгу Ектора Хіменеса-Браво.

Одна з перших покупців розповіла, що дуже зраділа такому чудовому подарунку:

«Прийшла сюди, щоб побачити новий магазин. Як виявилося, продукти, дійсно, помітно дешевші. Купила багато чого і тепер зможу приготувати будь-яку смачну страву з цієї красивої книжки».

Новий дискаунтер «АТБ», як і в нашому місті Лева, можна побачити здалеку – він має сучасний яскравий фасад. Проте  не менше перших клієнтів потішив його інтер’єр.

Обладнаний за новою концепцією комфорту й енергоефективності «АТБ» вражає простором, зручністю та світлом. Назву кожного відділу гарно видно –  потрібний товар легко знайти. Полиці підсвічують, аби все можна було добре роздивитися. Овочі і фрукти тут найрізноманітніші: від звичної нам квашеної капусти до справжньої екзотики. В супермаркеті встановили спеціальний автомат,  щоб покупці могли насолодитися запашною кавою. Перший дискаунтер мережі у Чернівцях уже прикрасили новорічними іграшками. Навіть у цьому «АТБ», який вважають драйвером українського ритейлу, йде на крок попереду. Не забувайте ­– незабаром свята!

«АТБ» динамічно розширює присутність супермаркетів у наших західних областях та на півдні країни, створюючи чималу кількість нових робочих місць  і забезпечуючи українців гарантовано якісними продуктами за максимально доступними цінами. Вартість продукції  в дискаунтерах «АТБ» може здивувати того, хто вперше потрапив до магазину цієї мережі – вона є нижчою за середньоринкову на 10–15%. Якщо ж вибирати  товари власного виробництва, то економія для покупця становитиме 30% і навіть більше. Такої практики «АТБ» дотримується вже понад чверть сторіччя.

Аби мільйони клієнтів, у тому числі й на нашій Львівщині, мали змогу в зручний для них час купувати свіжі та якісні продукти, докладає чималих зусиль міцна родина працівників «АТБ» – більш як 60 тисяч осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.