ОСТАННІ НОВИНИ

Через «замінування» львівських торгових центрів евакуювали понад 5 тисяч людей

Вероніка Рой

|

Вчора, 19 листопада, о 16:15 год. на електронну пошту Нацполіції області надійшло повідомлення про замінування у м. Львові: 32 будинків, 9 готелів, 11 ТРЦ, 11 лікарень, всіх шкіл, дитячих садочків. Про це Львівському порталу повідомили у департаменті цивільного захисту Львівської ОДА.

 

На місці події працювали сили та засоби цивільного захситу. Вибухотехнічним управлінням ГУ НП України у Львівській області з метою виявлення вибухових пристроїв перевірено:

  • ТРЦ «Форум», за адресою м. Львів по вул. Під Дубом, 7 «б». Проведено обстеження приміщень ТРЦ та прилеглої території. З приміщень виведено 2000 осіб, з них 350 персоналу. Пошукові роботи завершено о 18:10 год. – вибухового пристрою не виявлено.
  • ТРЦ «Спартак», за адресою м. Львів по вул. Мазепи, 1. Проведено обстеження приміщень ТРЦ та прилеглої території. З приміщень виведено 1900 осіб, з них 250 персоналу. Пошукові роботи завершено о 19:20 год. – вибухового пристрою не виявлено.
  • ТРЦ «Кінг-Кросс Леополіс», за адресою с. Сокільники по вул. Стрийська, 30 Пустомитівського району. Проведено обстеження приміщень ТРЦ та прилеглої території. З приміщень виведено 1200 осіб, з них 650 персоналу. Пошукові роботи завершено о 20:55 год. вибухового пристрою не виявлено.
    Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиві повідомлення.
  • ТЦ «Арсен», за адресою м. Львів на пр. Чорновола, 93. Проведено обстеження приміщень ТЦ та прилеглої території. З приміщень виведено 250 осіб, з них 50 персоналу. Пошукові роботи завершено о 20:.35 год. – вибухового пристрою не виявлено.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...