ОСТАННІ НОВИНИ

Академію сухопутних військ відвідали представники НАТО

Андрій Котенський

|

Традиційно, щороку восени, з метою підвищення рівня поінформованості вихованців та офіцерів Національної академії сухопутних військ щодо військової структури та завдань НАТО виш відвідали представники Північноатлантичного альянсу. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі НАСВ.

 

Цьогоріч делегацію представників Північноатлантичного альянсу очолив начальник управління співробітництва з країнами-партнерами НАТО Головного управління партнерства Стратегічного командування НАТО з операцій полковник ЗС Хорватії Ігор Табулов Трута.

Реклама партнерів

На початку візиту іноземні гості зустрілись з керівництвом Академії сухопутних військ. Згодом, під час вступної лекції із науково-педагогічними працівниками та вихованцями навчального закладу їм розповіли про основні завдання Північноатлантичного альянсу та програми, які покликані їх реалізувати, а також охарактеризували сучасний стан партнерства між Україною та НАТО.

Продовжилась робота за двома секціями, де їх учасники провели дискусії стосовно політики НАТО, партнерства з цієї організацією та її ролі у підтриманні миру та безпеки в регіоні та всьому світі.

Під час завершальної частини за результатами проведених дискусій усі охочі мали можливість задати членам делегації найактуальніші питання стосовно діяльності Північноатлантичного Альянсу, його політики та можливого надання допомоги у вирішення складної військово-політичної ситуації в Україні, подальшого партнерства із нашою державою тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...