ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові влаштовують благодійну вечерю, щоб здійснити мрії невиліковно хворих

Ольга Денисяка

|

Шпиталь Шептицького запроваджує проєкт «Зіркова карета» для здійснення «останніх» бажань невиліковно хворих дітей та дорослих. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

 

Аби зібрати кошти для втілення проєкту, Шпиталь Шептицького проведе 23 листопада благодійну гала-вечерю в підтримку останніх дитячих мрій в Edem Resort Medical & Spa, що в селі Стрілки. Деталі події за посиланням.

Комусь важка хвороба завадила побувати в улюбленому місті, відвідати театр чи стадіон або ж іще раз зустріти важливу в житті людину. Тож Шпиталь береться здійснити такі заповітні бажання та подарувати позитивні емоції у важкий для усієї родин час. Над здійсненням бажань працюватиме ціла команда.

Реклама партнерів

Соціальний працівник Шпиталю узгоджуватиме програму з усіма причетними до здійснення бажання. Психолог допомагатиме підготуватися до події дитині (чи дорослому), її родичам та персоналу лікарні. До бажаного місця везтиме «зіркова карета» – сучасний автомобіль екстреної медичної допомоги з командою фахівців. Адже невиліковно хворий потребує постійного медичного супроводу (знеболення, кисневої маски тощо).

Проєкт «Зіркова карета» діятиме постійно. Організатори планують щотижня втілювати по 2−3 останніх заповітних бажання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.