ОСТАННІ НОВИНИ

Із початку року відремонтували понад 300 км доріг Львівщини

Соломія Головіна

|

На Львівщині з початку року відремонтували понад 300 км доріг. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

 

Власне, про завершення ремонтно-будівельного сезону автомобільних доріг у 2019 році на території області розповів директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації Роман Кокотайло.

Реклама партнерів

«Львівська обласна державна адміністрація упродовж усього року здійснювала активну роботу у напрямку ремонту та будівництва доріг області. Відтак, станом на сьогодні відремонтовано 306,86 км автомобільних доріг, з них – на 202,55 км влаштовано суцільне асфальтобетонне покриття», – наголосив Роман Кокотайло.

Зазначимо, що роботи виконувалися на 400 ділянках автомобільних доріг загального користування місцевого значення та комунальної власності.

«Ми розуміємо, що найвища цінність у державі – це збереження життя людей. Тому дорожня безпека, безперечно, є одним із пріоритетів. Львівська обласна державна адміністрація і надалі продовжуватиме робити усе від нас залежне для того, щоб знизити травматизм на дорогах області», – додав Роман Кокотайло.

За його словами, у межах ремонтної кампанії на території Львівської області нанесли 530,5 км горизонтальної розмітки.

Окрім того, на автомобільних дорогах встановили 440 дорожніх знаків, а також 2117 метрів погонних бар’єрного огородження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.