ОСТАННІ НОВИНИ

«Я ж не лох якийсь». Перепалка Зеленського під час візиту у Золоте

Соломія Головіна

|

Президент Володимир Зеленський другий день перебуває у населеному пункті Золоте Луганської області, де спілкується з місцевими жителями і військовими з питання розведення військ. Про це повідомляє DT.UA з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

 

Тим часом добровольці і ветерани, які виступають проти відводу українських військ із Золотого, опублікували в Facebook відео перепалки глави держави з військовими. Чоловік у військовій формі запитав Зеленського про те, чи зустрінеться він з ветеранами щодо акцій «Ні капітуляції», які вимагали проведення такої зустрічі.

Реклама партнерів

«Я прийшов тобі сказав, ви зброю відведіть. Ти мені переводиш стрілки. Ти мені взагалі не можеш ніякі ультиматуми озвучувати», – сказав президент.

На репліку про те, що «люди передали президенту інформацію про акції протесту» і про бажання зустрітися з ним, Зеленський, своєю чергою, запитав, хто йому це передавав.

«В Україні вчора пройшов дощ, ось що мені передали», – заявив президент.

За словами співрозмовника Зеленського, ветерани передали листа з вимогою зустрічі главі Миколаївської області Олександру Стаднику.

«Він мені передав, я прочитаю. Послухай, я президент цієї країни. Мені 42-й рік. Я ж не лох якийсь. Я тобі прийшов і сказав – зброю прибери. А ти мене не переводь на акції. Я хотів побачити в очах розуміння. А побачив хлопця, який вирішив, що перед ним якийсь лопух стоїть і переводить мене на іншу тему», – сказав Зеленський.

Раніше голова МЗС Вадим Пристайко заявив, що погоджене 1 жовтня у Мінську розведення сил у Золотому та Петрівському не почнеться без додержання режиму «тиші». Щоб процес розпочався, необхідно, аби режим припинення вогню зберігався упродовж семи днів, однак бойовики щоденно обстрілюють ділянки розведення.

Фото: Facebook/Sashulya Lisova

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.