ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відбудеться благодійний бранч від проєкту «Я, Ніна»

Вероніка Рой

|

Команда проєкту «Я, Ніна» проводить вперше Red Brunch у Львові, під час якого відбудеться збір крові для потреб онкохворих людей. Також будуть збирати волосся для виготовлення перук дітям, які втратили волосся через хіміотерапію. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

 

Red Brunch від команди проєкту «Я, Ніна» — це щомісячна подія, яка проходить кожен перший вівторок місяця. В листопаді День Донора вже вп’яте відбудеться у Києві і вперше у Львові.

5 листопада з 9.00 до 12.30 год. команда проекту «Я, Ніна» запрошує всіх охочих долучитися до добрих справ і стати донорами крові або волосся у Львові. Захід відбудеться в BankHotel Lviv (вул. Листопадового Чину, 8, 2 поверх для донорів крові та 1 поверх для донорів волосся (салон). Усіх охочих запрошують долучитись до події.

Перший Red Brunch у Львові команда «Я, Ніна» проводить в колаборації з ДонорUA та ДонорUA Львів. Браслети для донорів дарує Guzema Jewelry.

Що ви отримаєте за те, що станете донорами:

  • Попередню онайлн-консультацію від ДонорUA.
  • Неймовірної краси браслет від Guzema Jewelry (такі носить вся команда проекту #ЯнінаCrew, всі друзі проекту, а також всі донори, яких також долучають до друзів проекту).
  • Частування від BankHotel Lviv до та після здачі крові.
  • Чудову дружню атмосферу і приємний нетворкінг.
  • Почесне звання донора та довідку, яка дасть вам офіційний вихідний на роботі після здачі крові.
  • Талон на обід.

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ ДОНОРІВ КРОВІhttps://forms.gle/tk9gRGgtnT8f8KKt5. Участь можлива лише після реєстрації.

Як стати донором волосся:

В рамках Red Brunch від команди проекту «Я, Ніна» разом з соціальною ініціативою Hair for Share буде облаштовано мобільну перукарню. А це означає, що кожен охочий (стать не важлива) з волоссям довжиною понад 35 см може пожертвувати його на виготовлення перуки для дитини, яка її потребує. Також ви можете принести раніше зрізане власне волосся, якщо ви обрізали його не більше, ніж 5 років тому і воно має гарний вигляд. Волосся може бути сивим або пофарбованим. Не приймається волосся тільки після хімічної завивки.

Крутий перукар обріже ваше волосся та передасть в майстерню, яка виготовляє перуки, а далі зробить вам бомбезну стрижку. Виготовлення перук оплачує ініціатива Hair for Share і ви можете підтримати їх не лише волоссям, але і фінансово.

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ ДОНОРІВ ВОЛОССЯhttps://bit.ly/33Pi4lS. Ближче до події вам перетелефонують, щоб узгодити час запису.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...