ОСТАННІ НОВИНИ

У Львівській ОДА показали, яке житло купують для сиріт

Наталя Дуляба

|

Найближчим часом у Червонограді планують купити три квартири для дітей-сиріт. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

 

Коштом обласного бюджету помешкання планують придбати для чотирьох сиріт із Червонограда, Перемишлянського та Радехівського районів. Заплановано, що три квартири куплять у Червонограді.

Зазначимо, що житло для дітей-сиріт або осіб, позбавлених батьківського піклування, на Львівщині купують у межах спеціальної обласної програми. На 2018-2020 роки на ці потреби передбачили 7 мільйонів гривень.

Реклама партнерів

«В області триває реформа деінституалізації, тож суспільство повинне пройти шлях усвідомлення відповідальності за кожну дитину. Діти, які силою обставин залишились без батьківської уваги, повинні відчути підтримку держави», – розповів заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Відтак в облдержадміністрації опублікували світлини помешкань у Червонограді, які найближчим часом куплять для чотирьох сиріт:

Додамо, що загалом на Львівщині зараз функціонує 34 дитячі будинки сімейного типу, в яких виховують 232 дітей. Також в області проживає 91 прийомна сім’я, у якій є 147 дітей.

Фото: ЛОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.