ОСТАННІ НОВИНИ

Музичні комедії на сцені Оперного театру: львів’ян запрошують на прем’єру нової вистави

Соломія Головіна

|

У рамках проекту «Український прорив» генерального директора Львівської національної опери львів’ян та гостей міста запрошують на прем’єру двох одноактних музичних комедій, які об’єднані у одну виставу, – «Директор театру» В. А. Моцарта та «Ключ на бруківці, або Пригоди весільної ночі» Ж. Оффенбаха. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Оперного театру.

 

«Для Львівської опери притаманне розширення театральної палітри: намагаємося охопити якомога більше напрямів та жанрів, які мають відповідати програмі «Український прорив» Василя Вовкуна. Відтак незабаром презентуємо глядачам вечір опери та оперети, які мали би стати для слухачів радісним промінчиком у довколишньому буденному житті. Сподіваємось, що ці постановки викликатимуть у гостей Львівської опери щиру радість та посмішки», – розповів заступник генерального директора-художнього керівника з міжнародних зв’язків та творчих питань Михайло Швед.

Так, зингшпіль «Директор театру» В.А. Моцарта – це віртуозні арії на межі вокальних трюків у поєднанні із розмовними діалогами. У зингшпілі не тільки співають, а й розмовляють (діалоги виконуватимуться українською мовою), тому перипетії сюжету будуть зрозумілі глядачеві. Власне цей твір привідкриває завісу того, що коїться в театрі: його інтриги, чутки та скандали. У основі сюжету – історія про імпресаріо-директора театру Франка, який влаштовує кастинг у свою нову трупу. Кожна співачка хоче бути примадонною, а співак – прем’єром, і для досягнення цієї мети і отримання високого гонорару, вони готові на все.

Далі в історію про театральне закулісся майстерно «вплели» сюжет оперети «Ключ на бруківці, або Пригоди весільної ночі» Ж.Оффенбаха. Місточком, який об’єднує два твори у одній виставі, є кастинг у театрі, в якому власне бере участь головний герой оперети Ж. Оффенбаха «Ключ на бруківці, або Пригоди весільної ночі» – гульвіса-композитор Флорестан. Флорестан приходить на кастинг, який проводить директор Франк у першій історії. Він пропонує до постановки свій твір про любовний трикутник, героєм якого є, зокрема, і він сам. Флорестан вигадує анекдотичну історію про пригоди молодого гульвіси, що, рятуючись втечею від розлюченого чоловіка своєї коханки, потрапляє в спальню Сюзанни, яка щойно вийшла заміж і чекає на прихід свого нареченого.

Прем’єра музичної вистави відбудеться у Львівській національній опері 12, 13, 19 жовтня о 18:00. Глядачів запрошують і на здачу вистави (генеральну репетицію), яка відбудеться 11 жовтня. Придбати квитки на «Директор театру»/«Ключ на бруківці» можна тут: https://lviv.kontramarka.ua/uk/premera-direktro-teatru-ta-kluc-na-brukivci-abo-prigodi-vesilnoi-noci-56147.html

Ілюстрація: Львівська опера

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...