ОСТАННІ НОВИНИ

В центрі Львова створять новий комунальний мистецький простір

Ольга Денисяка

|

Сесія підтримала передачу управлінню культури департаменту розвитку ЛМР в оренду нежитлових приміщень на пл. Ринок, 42 для створення там мистецького простору. «За» проголосувало 47 депутатів. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

 

«Це питання вже двічі виносилося на сесію міської ради, але безуспішно. Ми продовжували відстоювати це рішення, зважаючи на локацію у центрі міста, зважаючи на потрібний баланс між культурою і готельно-ресторанним бізнесом, зважаючи на те, що культура має бути ближче до людей. Це приміщення – це 413 кв м, які мають стати мистецьким простором. Звісно, що це приміщення не було спеціально збудоване під виставковий центр чи щось схоже, але воно може стати муніципальним мистецьким середовищем, якого дуже потребує Львів.

Відтепер приміщення на пл. Ринок 42 – простір культурного діалогу, місце комунікації та взаємодії різних мистецьких середовищ. Платформа для розвитку міждисциплінарних проектів, народження нових ідей та творчих експериментів і колаборацій», – сказала директорка департаменту розвитку Наталія Бунда.

Нагадаємо, діячі культурних середовищ Львова зустрілися з головами фракцій Львівської міської ради, аби переконати їх підтримати на сесії питання про передачу міському управлінню культури приміщення на площі Ринок, 42 для створення там мистецького простору.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...