ОСТАННІ НОВИНИ

Недобросовісні підприємці та посадовці Міноборони нажили 800 тисяч на казанах у львівській військовій частині?

Соломія Головіна

|

Слідчі Державного бюро розслідувань у Львові розслідують привласнення понад 800 тисяч гривень бюджетних коштів. До злочинної змови можуть бути причетними службові особи суб’єкта господарювання та Міністерства оборони України. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі ДБР.

 

За попередньою інформацією, до однієї з військових частин військового резерву Львова підприємці доставили обладнання для системи харчування, що не відповідає технічним умовам. При цьому зазначається, що за попередньою змовою підприємців та посадових осіб Міноборони вартість цього обладнання була безпідставно завищена вдвічі. Також у ДБР наголошують, що планувалося постачати неякісні електричні варильні казани до військових частин Міністерства оборони по всій території України.

Реклама партнерів

Загальна вартість обладнання, передбачена в договорі, становить 30,4 мільйонів гривень.

Наразі слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Львові, спільно з працівниками військової контррозвідки Служби безпеки України проводять санкціоновані обшуки. Проводиться вилучення необхідної документації в Міністерстві оборони України. Окрім цього, накладено арешт на недоброякісне обладнання з метою проведення судових експертиз.

Кваліфікація провадження:

– замах на вчинення злочину є закінченим, якщо особа виконала усі дії, які вважала необхідними для доведення злочину до кінця, але злочин не було закінчено з причин, які не залежали від її волі (ч. 2.ст. 15 Кримінального кодексу України).;

– викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї, бойових припасів, вибухових або інших бойових речовин, засобів пересування, військової та спеціальної техніки чи іншого військового майна, а також заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем вчинені в умовах особливого періоду, крім воєнного стану (ч. 3 ст. 410 Кримінального кодексу України).

У разі доведення вини  посадовим особам  загрожує позбавлення волі від п’яти до дванадцяти років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.