ОСТАННІ НОВИНИ

Сьогодні – останній день агітації для кандидатів у народні депутати

Вероніка Рой

|

Сьогодні о 24.00 год. завершується передвиборна агітація кандидатів у народні депутати України на позачергових парламентських виборах. А вже завтра, 20 липня, заборонена будь-яка політична реклама чи передвиборна агітація на користь кандидатів. Про це інформує пресслужба мерії Львова.

 

Усіх кандидатів у нардепи закликають завтра дотримуватись закону і припинити в цей день будь-яку агітацію, адже це загрожує знаттям кандидата з виборчих перегонів. Також у мерії запевняють, що Львів повністю готовий до проведення виборів – усі дільниці мають відповідне приміщення і обладнання, засоби зв’язку, транспорт тощо.

«Закликаємо усіх дотримуватися чинного законодавства. Завтра — останній день перед днем голосування, тож в цей день законом заборонена будь-яка політична реклама і будь-які агітаційні матеріали за кандидатів. Комунальні служби міста знімуть всю передвиборну агітацію — білборди, банери, вивіски тощо. Усіх кандидатів та їхніх довірених осіб, рекламорозповсюджувачів і усіх громадян міста закликаємо також познімати усі агітаційні матеріали на житлових будинках, фасадах, балконах, вітринах, на інших будівлях, оскільки це може загрожувати кандидату зняттям його кандидатури з виборчих перегонів. Принагідно нагадуємо, що реклама також заборонена і у засобах масової інформації», — повідомили в юридичному департаменті Львівської міської ради.

Реклама партнерів

21 липня виборчі дільниці будуть відкриті з 8.00 до 20.00 год.

Як повідомляв Львівський портал,  Президент України Володимир Зеленський розпустив Верховну Раду VIII скликання та призначив позачергові вибори до парламенту на 21 липня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.