ОСТАННІ НОВИНИ

Кабмін затвердив стратегію популяризації української мови до 2030 року

Соломія Головіна

|

Для забезпечення єднання українського суспільства та зміцнення його української ідентичності, утвердження української мови на всій території України Кабмін схвалив стратегію популяризації української мови до 2030 року «Сильна мова успішна держава». Про це передає пресслужба Міністерства культури.

 

Нормативно-правовий акт розроблений Міністерством культури України на виконання пункту 427 Плану пріоритетних дій Уряду на 2018 рік та затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року № 244-р.

Стратегія популяризації державної мови на період до 2030 року «Сильна мова – успішна держава» визначає мету, стратегічні цілі та основні завдання, на виконання яких спрямована реалізація державної мовної політики, та охоплює практично усі сфери суспільного життя. Що у свою чергу сприятиме підвищенню престижу та авторитетності державної мови, формуванню комфортного та функціонального україномовного середовища на всій території України та для всього її населення, а також створить умови для задоволення мовних потреб українців, які проживають за кордоном.

Нагадаємо, 16 липня в Україні набував чинності Закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...