Сьогодні, 5 липня, виконавчий комітет міськради Львова затвердив перелік бійців АТО, які отримають по 100 тисяч гривень одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань. Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу.
По 100 тисяч гривень найближчим часом отримає ще 91 військовий зі Львова. Для цього з бюджету міста виділять 9,1 млн гривень.
Львівський портал подає перелік учасників АТО, які отримають по 100 тисяч гривень:
ГАЛИЦЬКИЙ РАЙОН
- Вільчинський Андрій Орестович
- Депа Михайло Євгенович
- Кунтий Андрій Михайлович
- Лазів Олександр Андрійович
- Міщанчук Євген Орестович
- Сеньковський Максим Іванович
- Спис Юрій Володимирович
- Фризюк Сергій Сергійович
- Цибульський Юрій Володимирович
ЗАЛІЗНИЧНИЙ РАЙОН
- Баран Андрій Романович
- Гаврищук Микола Олегович
- Голованов Дмитро Борисович
- Даців Микола Миколайович
- Журило Роман Юрійович
- Климус Володимир Вікторович
- Ключніков Юрій Анатолійович
- Мартич Олег Михайлович
- Петрух Ігор Михайлович
- Романів Михайло Степанович
- Сеник Олег Едуардович
- Станішовський Михайло Мирославович
- Тарасяк Юрій Ігорович
- Філяс Іван Іванович
- Шмаль Андрій Анатолійович
ЛИЧАКІВСЬКИЙ РАЙОН
- Близнюк Олег Петрович
- Ганіткевич Андрій Ігорович
- Кобилянська Тетяна Василівна
- Коваль Олег Володимирович
- Колотело Петро Олексійович
- Косенко Вадим Петрович
- Кулик Андрій Михайлович
- Литвинчук Роман Миколайович
- Лялька Богдан Олегович
- Михалок Володимир Ярославович
- Полінс Андрій Іванович
- Служинський Маркіян Степанович
- Тимків Любомир Ігорович
СИХІВСЬКИЙ РАЙОН
- Боднар Назар Ігорович
- Востріков Сергій Олександрович
- Гелетій Володимир Васильович
- Личко Олексій Анатолійович
- Логин Андрій Ігорович
- Мартиненко Андрій Володимирович
- Матус Ярослав Романович
- Оліярник Сергій Євгенович
- Партика Олег Володимирович
- Повалений Мирослав Мирославович
- Полончук Орест-Анатолій Іванович
- Семенченя Вадим Євгенович
- Согор Андрій Мирославович
- Тіцький Степан Романович
- Хміляр Юрій Романович
ФРАНКІВСЬКИЙ РАЙОН
- Беца Дмитро Іванович
- Бондар Руслан Володимирович
- Голодюк Роман Євгенійович
- Гринь Віталій Михайлович
- Лісін Кирило Андрійович
- Мирошниченко Олександр Валерійович
- Равлюк Богдан Романович
- Сас Євген Ярославович
- Сеньків Мирослав Григорович
- Сорокін Анатолій Михайлович
- Струтинський Сергій Олександрович
- Тимчук Іван Олегович
- Фешанич Богдан Степанович
ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОН
- Баденко Андрій Юрійович
- Басараба Микола Михайлович
- Бобанич Олег Миколайович
- Бондар Андрій Миколайович
- Голодюк Олександр Іванович
- Канюга Павло Олегович
- Ковальчук Микола Миронович
- Красник Андрій Ярославович
- Кушта Олег Любомирович
- Лоїк Іван Михайлович
- Лунь Михайло Михайлович
- Макаришин Андрій Іванович
- Мицяк Микола Степанович
- Монастирський Сергій Ярославович
- Пантюхін Сергій Володимирович
- Пилипюк Віктор Антонович
- Пшик Дмитро Олексійович
- Райхель Назар Ігорович
- Рачинський Тарас Володимирович
- Родич Володимир Андрійович
- Руцинський Володимир Олександрович
- Сапіга Володимир Степанович
- Тарнавський Олег Ярославович
- Томашівський Матвій Олегович
- Філярчук Василь Васильович
- Ходань Андрій Богданович
Наталя Дуляба