ОСТАННІ НОВИНИ

Нове житло в історичному ареалі Львова. Мерія дозволила звести на Личаківській 5-поверхівку

Наталя Дуляба

|

В історичному ареалі Львова з’явиться нове житло. Виконавчий комітет Львівської міської ради сьогодні, 27 червня, погодив будівництво багатоквартирного житлового будинку на вул. Личаківській, 84-А, 84-Б, 86-А, 84-88. Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу.

 

Містобудівні умови та обмеження та будівництво отримали громадяни Юрій Мирощенко, Тарас Перетятко, Віталій Гуда, Володимир Пєшков, Людмила Моргунова, Вадим Моргунов та ТзОВ «Ангеліка».

Новий житловий будинок зводитимуть в історичному ареалі Львова на п’ятьох земельних ділянках загальною площею майже 0,13 га. Їхнє цільове призначення – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку, категорія – землі житлової та громадської забудови. Ці ділянки належать до зони Ж-2 – зони малоповерхової квартирної житлової забудови відповідно до зонінгу Личаківського району.

Зазначимо, що виконавчий комітет раніше розглядав питання цього будівництва, однак рішення так і не прийняв, оскільки міський голова Львова Андрій Садовий заявляв, що новий будинок на вул. Личаківській заблокує розу вітрів. Під час сьогоднішнього засідання мера не було, а члени виконкому жодних зауважень не мали.

Головний архітектор Львова Юліан Чаплінський також не висловлював зауважень до майбутнього житлового будинку. Він запевнив, що будівництво жодним чином не перекриє розу вітрів.

«Фахівці Львівської політехніки провели дослідження щодо рози вітрів, у нас є відповідний звіт. Він підтвердив, що коридор рози вітрів сформований вздовж вулиці Личаківської», – зауважив Чаплінський.

Своїм рішенням виконком дозволив забудувати вищезгадані земельні ділянки на 40%, а також встановив, що висота житла не повинна перевищувати 21,5 м. Як видно з попередньої візуалізації об’єкта, будинок матиме 5 поверхів.

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ «Ангеліка» зареєстроване за місцем майбутнього будівництва. Його засновниками є Віталій Гуда, Вадим Моргунов, Володимир Пєшков і Тарас Перетятко, які й отримали містобудівні умови та обмеження.

Віталій Гуда і Вадим Моргунов своєю чергою володіють ще низкою підприємств, які займаються будівництвом, садівництвом та наданням перукарських послуг салонам краси.

Основний вид діяльності компанії «Ангеліка» вказаний як діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування. Розмір її статутного капіталу становить майже 45 тисяч гривень.

Нагадаємо, торік Віталій Гуда та Володимир Пєшков хотіли зводити житлові будинки на вул. Ільмовій, 7, 9, що поруч із вул. Мазепи.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...