ОСТАННІ НОВИНИ

Підприємця, який незаконно розширив парковку на Сихові, зобов'язали звільнити ділянку

Соломія Головіна

|

У Львові домоглись звільнення самозахопленої землі вартістю майже 8 млн грн на вулиці вул. Скрипника – просп. Червоної Калини. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі прокуратури Львівської області.

 

Як зазначається, факт самовільного захоплення суб´єктом господарювання земельної ділянки житлової та громадської забудови на  вул. Скрипника – просп. Червоної Калини у Львові прокуратура виявила у грудні 2017 року.

«Фактично, вказане підприємство, окрім 0,638 га землі, наданої Львівською міською радою для організації паркування, ще самовільно зайняв додаткову територію площею 0,638 га. Це при тому, що ця територія не була надана фірмі ні в оренду, ні у власність», – інформують у прокуратурі.

При цьому наголошується, що до бюджету не сплачувалась орендна плата за використання комунальної землі.

Так, з метою усунення допущених порушень, органи прокуратури області пред’явили позов, який рішенням господарського суду Львівської області 29.11.2018 та залишеним без змін Західним апеляційним господарським судом 26.03.2019, повністю задоволено.

Підприємця зобов´язано звільнити самовільно зайняту земельну ділянку. Відтак після набрання судовим рішенням законної сили, органи прокуратури області забезпечили його реальне виконання. У червні цього року ці землі звільнено, а виконавче провадження 21.06.2019 закінчено.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...