ОСТАННІ НОВИНИ

У бензобаки машин львівських ремонтників невідомі знову засипали цукор

Вероніка Рой

|

В неділю зранку працівники львівського комунального ремонтно-аварійного підприємства виявили у 2 машинах в баках для пального цукор. В результаті цього інциденту аварійні машини не могли працювати, виїздити на виклики поки не були почищені баки. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

 

За словами директорки департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Ірини Маруняк, за цим фактом буде проведено службове розслідування.

«Знову в бензобаках аварійних машин львівського комунального ремонтно-аварійного підприємства було виявлено цукор. Відповідно, аварійним бригадам довелося затратити час на чистку баків, щоб мати змогу виїздити на виклики мешканців. За цим фактом буде проведено внутрішнє службове розслідування, щоб з’ясувати, в який спосіб цукор потрапив у баки машин. Хочу наголосити, що справний стан аварійок є надзвичайно важливим. Аварійки виїжджають на виклики мешканців, коли стаються різного роду аварійні ситуації в будинках на інженерних мережах — світло, вода, тепло та ін. Тому, від їх якісної і оперативної роботи залежить безпека львів’ян», — наголосила Ірина Маруняк.

Зазначимо, що аналогічний інцидент трапився в ніч з 25 на 26 травня. Тоді у мерії припускали, що це була диверсія.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...