Вчора, 4 червня, близько 12.45 на автодорозі Львів-Краківець, що у Яворівському районі, не розминулись мотоцикл та «Фольксваген». Внаслідок ДТП постраждала пасажирка двоколісного. Про це Львівському порталу повідомили у відділі комунікації поліції у Львівській області.
Як попередньо встановили правоохоронці, зіткнулись мотоцикл «Хонда», яким керував 48-річний львів’янин та «Фольксваген Гольф», за кермом якого перебувала 23-річна мешканка Новояворівська. Внаслідок зіткнення тілесні ушкодження отримала 38-річна львів’янка, пасажирка мотоцикла.
Наразі правоохоронці встановлюють обставини події, за цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) КК України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.








Вероніка Рой