ОСТАННІ НОВИНИ

Ігор Мартинюк: «Злочинну діяльність у Львові потрібно зупиняти, але вирішувати політичні проблеми насиллям не можна»

Наталя Дуляба

|

Голова Львівської міської організації Народного руху України Ігор Мартинюк про безстрокову акцію протесту активістів під Львівською міською радою, яка триває із 27 травня:

«Від імені рухівців Львова мушу зазначити, що ми не можемо залишатися осторонь подій, які стосуються Львівської міської ради. Перш за все хочу наголосити: ми розуміємо, чому діяльність міського голови Львова (особливо останніх кілька років) викликає обурення у величезної кількості звичайних львів’ян, громадських активістів, політиків та партій. Адже ми щодня ходимо поруч із незаконними забудовами, є свідками свідомого системного руйнування історичного обличчя міста. Останній і для нас показовий приклад – співпраця влади міста з олігархом у намаганні забрати в громади сквер (вул. Кульпарківська – Героїв УПА) та побудувати там чергову автозаправку.

Рухівці вже більше року борються зі свавіллям чиновників і в повній мірі можуть оцінити винахідливість команди Садового в намірах заробити черговий мільйон на землі громади. Тому співпраця з російським бізнесменом Чуркіним абсолютно вписується у звиклий стиль ведення справ нібито від імені громади, а насправді виключно у власних інтересах міського голови Львова.

Ми розуміємо і підтримуємо намагання львів’ян отримати відповіді від міського голови на питання щодо незаконних забудов, щодо російського бізнесу у Львові, щодо дружби з російськими олігархами, щодо корупції та бездіяльності влади міста. Ми розуміємо, що цю злочинну діяльність потрібно зупиняти, але водночас ми засуджуємо спроби вирішення політичних проблем насильницькими методами. Зі сумом мусимо констатувати, що така діяльність міського голови, постійне уникання діалогу з громадою та активістами і призвело до такої ситуації».

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...