ОСТАННІ НОВИНИ

Луценко розповів, коли піде у відставку

Наталя Дуляба

|

Генеральний прокурор України Юрій Луценко розповів, що піде у відставку після парламентських виборів. Про це він заявив в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV, пише УП.

 

«Я вважаю, що треба поважати вибір українського народу, який обрав нового президента, але це не означає, що в один день всі мають піти у відставку, бо Конституція і закони України обумовлюють, хто має піти у відставку, а хто дещо пізніше повинен прийняти відповідне рішення», – висловив свою думку генпрокурор.

Також він зауважив, що вже вирішив, що робитиме далі.

«Для себе таке рішення я прийняв, вважаю, що моє завдання разом із колегами з правоохоронних органів провести ще не тільки чесні президентські, але і чесні парламентські вибори. І після цього я піду у політику – не в списки будь-яких партій, а до людей, з якими буду працювати над своїм баченням розвитку України», – розповів Луценко.

«Моє бачення у тому, щоби в країні цінували людей за справи, а не за слова, за конкретні вчинки, за вміння брати на себе відповідальність, тому я беру на себе відповідальність довести справу трирічного перебування в ГПУ на себе, потім повернуся туди, звідки прийшов, – до людей», – додав генпрокурор.

Луценко водночас відзначив, що не боїться втратити «будь-яку депутатську недоторканість». А на уточнююче питання ведучого про дату відставки він відповів: «Вибори до парламенту відбудуться в 20-х числах липня, відповідно, новообраний парламент сформує свої керівні органи, складе коаліцію, обере уряд, і після цього прийме рішення про нового генерального прокурора».

Як повідомляв Львівський портал, у листопаді 2018 року Юрій Луценко вже подавав у відставку через критику щодо справи про вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк.

Після президентських виборів у команді Володимира Зеленського заявляли, що чинний генеральний прокурор Юрій Луценко повинен залишити свій пост.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...