ОСТАННІ НОВИНИ

Філармонія запрошує на концерт піаніста Данила Саєнка

Андрій Котенський

|

У Львівській національній філармонії український піаніст Данило Саєнко дає концерт на якому виконає твори відомих композиторів. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

 

Данило Саєнко розпочне вечір виконанням фортепіанної сонати мі мінор Ф. Шуберта. Це порівняно рідко виконуваний твір, зокрема через його складну історію (він видавався окремими частинами посмертно), і це гарна можливість почути менш відому сторінку творчості генія. Після Шуберта ми перестрибнемо у зовсім іншу епоху та поринемо у насичені й нестійкі синестетичні гармонії Скрябіна. Збалансують програму «Симфонічні етюди» Р. Шумана, сформовані із 12-ти різнохарактерних п’єс. Цикл одним із найскладніших фортепіанних творів у доробку композитора.

На завершення піаніст виконає «Нічний Гаспар» французького композитора Моріса Равеля, три частини якого є музичними ілюстраціями до віршів у прозі Алоїзія Бертрана («Ундина», «Шибениця» та «Скарбо»).

Довідково

Данило Саєнко народився у Львові. Закінчив ЛССМШІ ім. С. Крушельницької по класу фортепіано (клас Юрія Мойсяка).  Під час навчання у школі неодноразово виступав з симфонічним оркестром і брав участь у таких конкурсах та фестивалях, як «Нові імена» (Київ, 2000), Міжнародний конкурс молодих виконавців (Ворзель, 2003), конкурс молодих композиторів «Золота троянда» (Львів, 2004), «Акорди Хортиці» (Запоріжжя, 2005), «Жива Музика» (Київ, 2006), Всеукраїнський конкурс ім. Г. Нейгауза (Кіровоград, 2008).  У 2010 став лауреатом Другої премії у старшій віковій категорії Першого Всеукраїнського конкурсу піаністів імені Ф. Шопена. Студент Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка у класі заслуженого артиста України, професора Йожефа Ерміня.

Концерт відбудеться 1 червня об 18:00.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...