ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині митники за добу двічі вилучили планшети

Анастасія Мельник

|

У суботу, 25 травня, на Львівщині митники конфіскували 165 планшетів Hewlett-Packard різних моделей. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ДФС Львівщини.

 

У першому випадку українець повертаючись із приватної поїздки автомобілем «Mersedes-Benz Vito» через пункт пропуску «Рава-Руська – Гребенне», для перетину кордону обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор», чим засвідчив, що не везе товарів, які підлягають оподаткуванню.

Однак, під час здійснення митного контролю даного транспортного засобу в митників виникла підозра про наявність товарів, які переміщуються з приховуванням від митного контролю.

Авто скерували у місце для поглибленого огляду товарів та транспортних засобів. У ході поглибленого огляду за допомогою технічних засобів митного контролю було виявлено планшетні комп’ютери виробництва Hewlett-Packard різних моделей та кольору в кількості 110 штук. Даний товар був прихований під декоративною обшивкою стінок салону.

У другому випадку ідентична ситуація. Відмінність полягає лише в тому, що їх везли під декоративною обшивкою дверей автомобіля «Volkswagen Caravelle». У цьому випадку було виявлено планшетні комп’ютери виробництва Hewlett-Packard різних моделей та кольору в кількості 55 штук.

Отож, громадяни вчинили дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, а саме з використанням способів, що утруднюють виявлення таких товарів.

За ознаками ч.1 ст.483 Митного кодексу України складено протоколи про порушення митних правил. Планшетні комп’ютери вилучили. Справи скерують до суду.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...