ОСТАННІ НОВИНИ

Світ відзначає День сім'ї

Анастасія Мельник

|

Сьогодні, 15 травня, у світі відзначають Міжнародний день сім’ї. Цьогорічна тема – «Сім’ї і заходи в боротьбі зі зміною клімату», передає Укрінформ.

 

Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році та покликаний привернути увагу світового співтовариства до проблем сім’ї, підвищити рівень поінформованості у питаннях, стосовно сімей і поглибити знання соціально-економічних і демографічних процесів.

Як зазначають в ООН, родина продовжує залишатися центром соціального життя, забезпечуючи благополуччя всіх її членів, починаючи з навчання дітей і закінчуючи турботою про літніх людей. Стратегії, орієнтовані на інтереси сім’ї, можуть сприяти досягненню перших п’яти цілей в царині сталого розвитку: викорінення злиднів і голоду, забезпечення здоров’я населення, благополуччя для людей всіх вікових категорій, доступ до освіти протягом усього життя і досягнення гендерної рівності. ООН розглядає сім’ю як основний елемент суспільства, тому, вважають в організації, коли зневажаються права однієї сім’ї, під загрозою знаходиться все людство.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.