ОСТАННІ НОВИНИ

Перевізники відмовляються обслуговувати маршрут №50 у Львові

Андрій Котенський

|

Перевізник ТзОВ «Успіх БМ» відмовився обслуговувати маршрут № 50: до 12 травня обслуговування маршруту здійснювалося за тимчасовим договором. Про цен Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

 

Як повідомили в управлінні транспорту, минулого року відбувся конкурс з визначення перевізників на автобусних маршрутах загального користування. На обслуговування маршруту № 50 не подався жоден перевізник, тому, за тимчасовим договором, його обслуговував перевізник ТзОВ «Успіх БМ». 12 травня закінчився термін дії договору, і перевізник відмовився далі обслуговувати цей маршрут. Нагадаємо, маршрут № 50 є в переліку маршрутів, на які оголошено додатковий конкурс з визначення перевізників. Проведення конкурсу заплановано на 20 червня 2019 р.

«Коли відбувався конкурс з визначення перевізників, на обслуговування маршруту № 50 не подався жоден. Тому його обслуговував діючий перевізник ТзОВ «Успіх БМ», за тимчасовим договором. 12 травня закінчився термін дії тимчасового договору, і перевізник відмовився далі продовжувати обслуговувати цей маршрут, оскільки продовжений маршрут № 47а дублює № 50», — повідомив Ігор Собенко, заступник начальника управління транспорту ЛМР.

Нагадаємо, управління транспорту Львівської міської ради оголосило конкурс з визначення автомобільних перевізників на 14 міських автобусних маршрутах загального користування. Мова йде про 12 маршрутів, на які не подався минулого року на конкурс жоден перевізник (серед них маршрут № 50), і 2 нових маршрути. Документи на участь у конкурсі приймають до 3 червня, а проведення конкурсу заплановано на 20 червня 2019 р.

Як відомо, маршрут №50 пролягає від вулиці Джорджа Вашингтона до Рясне-2

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...