ОСТАННІ НОВИНИ

Україні повернули $3 млн у справі спецконфіскації коштів Януковича

Соломія Головіна

|

Державні виконавці стягнули на користь України більше 3 млн дол. у справі про спецконфіскацію коштів Януковича. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Міністерства юстиції.

 

Як зазначається, Державна виконавча служба Міністерства юстиції стягнула на користь держави України з кіпрських компаній EROSARIA LTD та Aldoza Investments Limited, які пов’язані з Віктором Януковичем та колишніми високопосадовцями, 55 млн гривень та 1 млн доларів США.

«Повернення коштів на користь держави України відбулось при виконанні вироку суду про застосування спецконфіскації з примусовим вилученням у власність держави грошових коштів компаній EROSARIA LTD та Aldoza Investments Limited, які містились на рахунках у АБ «Укргазбанк», – зазначила заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Світлана Глущенко.

Реклама партнерів

Вона уточнила, що 7 травня за даними справами на депозитний рахунок Державної виконавчої служби України надійшли грошові кошти за обома провадженнями у сумі 55 342 762,37 гривень та 1 010 072,39 доларів США.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.