ОСТАННІ НОВИНИ

З 10 травня функція редагування е-заявки на зарахування дитини стане недоступною

Анастасія Мельник

|

Функція редагування електронних заявок в системі реєстрації дітей до закладів дошкільної освіти Львова буде закрита 10 травня о 18 годині. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі міськради.

 

В період з 11 до 31 травня 2019 року формуватимуться списки дітей для зарахування до дитячих садків на 2019−2020 навчальний рік.

Батьки у цей період не матимуть можливості коригувати електронні заявки, проте, на офіційному сайті у закладці «відкриті списки» можуть бачити список дітей без конфіденційних даних, дату їх реєстрації, положення заявки, пільгову чергу та кількість вільних місць у певній віковій групі.

Реклама партнерів

Із 1 до 10 червня 2019 року батьки отримуватимуть смс-повідомлення на зазначений у заявці номер телефону щодо дошкільного закладу, у який буде зарахована дитина відповідно до електронної реєстрації.

В це часовий період керівники закладів дошкільної освіти отримають списки для зарахування дітей до садочка, відповідно до яких упродовж 30 робочих днів прийматимуть документи на зарахування дітей.

В останній декаді липня 2019 року буде відновлено функцію редагування електронних заявок.

«Звертаємо Вашу увагу, що в електронній системі є можливість реєструвати ще не зареєстрованих дітей, народжених до 1 січня 2018 року. Ця функція працює безперебійно.

Дітей, які народжені в період з 1 січня до 31 серпня 2018 року, батьки мають право зареєструвати у системі у перший робочий день вересня 2019 року у ясельну групу на 2020 рік або у молодшу групу на 2021 рік.

Дітей, які народжені в період з 1 вересня до 31 грудня 2018 року, батьки мають право зареєструвати у системі у перший робочий день вересня 2020 року у ясельну групу на 2021 рік або у молодшу групу на 2022 рік”, — повідомили в управлінні освіти ЛМР.

Окрім того, за словами начальниці  управління освіти Львівської міської ради Зоряни Довганик, батьки не зможуть перевести дитину з одного садочка до іншого. Реєструвати нових дітей у садочок можна, але не можна змінювати номера садочку.

«Ця функція буде заблокована до того часу, поки ми не створимо списків зарахування дітей у садочки, батьки не принесуть документи, лише з 29 липня ця функція відновиться. Тобто, 30 робочих днів батьки мають, щоб приносити документи. Потім будемо бачити, якщо будуть вільні місця, ми їх виставимо, і буде друга хвиля зарахування і батьки знову ж зможуть редагувати свої заявки

У нас є зареєстровано приблизно 8 тис 200 дітей на 1 вересня цього року, але скільки буде зараховано, зараз сказати точно не можемо. Торік, наприклад, за перший раз не було зараховано орієнтовно 3 тис дітей, але до грудня залишилось лише 811 дітей. Торік загалом в електронній черзі було зареєстровано 9 тис 300 дітей, а цього року менше – 8200 дітей. 811 дітей, які станом на грудень минулого року не були зараховані у садочки, були перенесені на цей рік. Зараз ми бачимо, що відкриваються додаткові групи, або йде перепрофілювання груп і збільшується кількість дітей в групах, тоді є можливість в групу добирати дітей», – розповіла Зоряна Довганик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.